סטודיו Thermica » לימוד בניית אתרים בעידן וורדפרס

לימוד בניית אתרים בעידן וורדפרס

בניית אתרים היא תחום מבוקש ותחרותי, שמתמקד בבניית אתרי אינטרנט ללקוחות פרטיים וחברות שמחפשים להציג את עצמם ואת המוצרים שלהם בדרך הטובה והמקצועית ביותר. קורס בניית אתרים נותן כלים ייחודיים לבניית אתר מקצועי עם כל הידע והתוכן המתווסף לכך.

לימוד בניית אתרים בעידן וורדפרס

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בניית אתרים בעידן וורדפרס

אחת הפלטפורמות המוכרות ביותר כיום לבניית אתרים היא ללא ספק פלטפורמת WordPress – מערכת לניהול תוכן הפועלת תחת רישיון ציבורי בשפת PHP ויצאה לאוויר העולם לראשונה בשנת 2003. מאז, היא הפלטפורמה המובילה והמקצועית ביותר לבניית אתרי אינטרנט, כשהיא מתחרה עם Wix הפחות מורכבת לשימוש.

לאחר שמתקינים את מערכת וורדפרס, אפשר לבחור עיצוב מובנה (טמפלטים) בסוגים שונים, וכך בעצם גם כל אדם שאין לו ידע טכני או קשור לעולם הזה, יכול לבנות אתר פשוט בעצמו. הדגש הוא על פשטות ובייסיק, כשאת הדברים המורכבים יותר בונה אתרים מקצועי כבר יוכל לעשות, על שלל תוספים אחרים כמו התקנת תוספים, עיצוב האתר, בחירת טמפלט מתאים לעסק (כל עסק ותבנית המותאמת בשבילו), וכו'.

פלטפורמות אלו החלו להיות מוכרות יותר ויותר בעיקר כפלטפורמות בהם קיימים בלוגים שונים, אך מעט מאוד וורדפרס תפס תאוצה והפך להיות גם מערכת בניית אתרים לכל דבר. כיום אין משהו שאי אפשר לעשות עם וורדפרס והיא נחשבת למערכת ותיקה, מקצועית ואיכותית שעונה על כל צרכי הלקוח שמעוניין באתר מקצועי, בין אם פשוט או מורכב.

למה כדאי ללמוד בניית אתרים?

בניית אתרים היא תחום מאוד מבוקש, כבר שנים רבות. אחד התחומים התחרותיים ביותר, בניית אתרים הפך להיות מקצוע בו אפשר להרוויח שכר מאוד מכובד וגם לבסס את עצמך כבונה אתרים מקצועי ומומחה בתחומו. קורס בניית אתרים הוא קורס מומלץ מאוד למי שרוצה ללמוד בניית אתרים באופן מקצועי או לבעלי עסקים שמעוניינים לבנות אתרים בעצמם ולאו דווקא להסתבך על מישהו חיצוני, בין אם זו חברה לבניית אתרים או בונה אתרים פרילנסר/עצמאי.

בתחום זה ישנם כמה סוגים של דברים שניתן לבנות: אתרי תדמית, אתרי תוכן, ודפי נחיתה. אפילו ניתן לבנות חנות אינטרנטית שתציג את מוצרי העסק ברחבי הרשת. אתרי תדמית הם שונים לחלוטין מאתרי תוכן (אתרי בלוגים, לרוב) מכיוון שהם מורכבים יותר, עמוסים יותר, ודורשים הרבה יותר עבודה. כשמם כן הם – אתרי "תדמית", התדמית של העסק.

אתרי תוכן יותר עוסקים בסוגים שונים של תוכן המגיע בעיקר באמצעות בלוגים שונים, המתעסקים במגוון תחומים כמו תיירות, אופנה, קוסמטיקה, והיד עוד נטויה. כיום אפשר לכתוב על כל דבר ואפילו להרוויח מזה כסף במידה והאתר מקצועי מספיק ומעודכן באופן קבוע.

גם בניית דפי נחיתה זה אחד הדברים היותר מבוקשים כיום, ולמה? דף נחיתה זה מצוין לכל מי שלא רוצה להשקיע בבניית אתר, אבל כן מעוניין לקדם את עצמו באמצעות נכס דיגיטלי כלשהו שהוא לא דף ברשתות החברתיות. ולכן, דף נחיתה עונה מצוין על הצורך הזה. מה זה דף נחיתה בעצם? הלקוחות מחפשים את המוצר המבוקש בגוגל, ובעצם "נוחתים" על דף הנחיתה הנ"ל, המציע את המוצר ודרך להשאיר פרטי התקשרות. זוהי דרך מצוינת לשווק את העסק וגם לחסוך בעלות של בניית אתר שלם, למי שמעוניין בכך.

קורס בניית אתרים מתעסק בכל הנכסים הדיגיטליים אותם אפשר לבנות באופן מקצועי, בין אם בחרתם להיות עצמאיים או שכירים, להרוויח שכר מאוד מכובד ולצבור הרבה ניסיון בתחום עם תיק עבודות מרשים. העידן הדיגיטלי ועידן האינטרנט בפרט רק משתדרג ומשנה מיום ליום, ואנו צריכים להסתגל לשינויים החדשים ולהיות מעודכנים בכולם על מנת להגיע לתוצאה הטובה והמקצועית ביותר.

כלי נגישות