סטודיו Thermica » איך בוחרים תמונה נכונה בעיצוב גרפי?

איך בוחרים תמונה נכונה בעיצוב גרפי?

כל מעצב גרפי מנוסה וכל בונה אתרים חכם עם קצת ניסיון וידע בתחום של בניית אתרים יוכל להגיד לכם שהדבר החשוב ביותר בתחום של בניית אתרים ועיצוב גרפי זה בחירת תמונות באיכות טובה וברמה גבוהה. בנוסף התמונות חייבות להתאים לנושא ולאווירה שאתם רוצים להעביר בעיצוב או באתר שאתם בונים.

איך בוחרים תמונה נכונה בעיצוב גרפי?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

איך בוחרים איך התמונה המתאימה בעיצוב גרפי?

אחרי שהבנו את החשיבות של תמונות לצד הגרפי כעת נותר להבין את איך לבחור את התמונה המתאימה לעיצוב. למען אחד הדברים שאנחנו רואים במשך השנים זה שהיכולת לבחור תמונה טובה ומתאימה זה יכולת נרכשת ולא לכולם יש את זה בתחילת הדרך.

יחד עם זאת יש כמה דברים קטנים שאפשר לעשות על מנת לשפר את היכולת שלכם לבחור תמונות באיכות טובה. בתור התחלה על מנת לבחור תמונה מתאימה צריך להבין מה המסר שאתם רוצים להעביר בתוך של המודעה, אתר או בכל עיצוב גרפי אחר.

מבלי להבין את התוכן לא ניתן לבחור את התמונה המתאימה. המטרה המרכזית של התמונה היא להעביר לגולש או לצופה את מה שאנחנו רוצים לשדר כאשר הוא נכנס לעמוד. תמונה אחת שווה 1,000 מילים ואנשים הופכים ליותר ויותר עצלנים ככה שהם לא רוצים לקרוא יותר מידי ולתמונה תהיה את היכולת לגרום להם להבין האם הם הגיעו למקום הנכון או לא.

אתרי תמונות מומלצים

אתם יודעים מה החלק השני והחשוב ביותר כאשר אנחנו רוצים לבחור תמונה באיכות טובה? כן כנראה שהצלחתם להגיע לתשובה באופן הנכון ביותר אבל מדובר על בחירת אתרי תמונות מומלצים.

יש מגוון רחב של אתרי תמונות שיעזרו לנו לבצע את הבחירה הטובה ביותר לתמונות לעיצוב הגרפי. יש כמובן גם אתרי תמונות בחינם ואנשים מסוימים אפילו עושים חיפוש בגוגל למציאת תמונות אבל ההבדל המרכזי בין אתר מקצועי בתשלום לבין אתר בחינם הוא איכות הצלמים.

באתרי התמונות בתשלום בדרך כלל גם יהיו צלמים יותר מקצועיים עם תמונות באיכות טובה יותר. כל תמונה עוברת בקרת איכות של עורכי התמונות באתר וזה מאפשר לנו להבין שלאתר הזה נכנסים אך ורק תמונות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר.

אפשר גם לראות שבאתרים הגדולים יותר והטובים יותר שבדרך כלל גם יותר יקרים יש מאגרי תמונות גדולים באופן משמעותי מהמתחרים הזולים יותר. ככל שהמאגר יותר גדול כך יהיו לנו יותר אפשרויות בחירה לתמונות האיכותיות ביותר.

אם אתם מחפשים אתר תמונות מומלצים אז כדי להעיף מבט בקישור הבא ולראות את הסיקור שהם עשו ובנוסף אתם יכולים לצפות בסרטון הבא ולקבל קצת כיוון לאיך לבחור אתר תמונות איכותי

https://www.bannerdesign.co.il/images-sites/

אתרי תמונות מומלצים

ShutterStock (שאטרסטוק)

האתר המוביל בעולם למציאת תמונות עם למעלה מ-300 מיליון תמונות במאגר.

מחיר לתמונה: $2.9 (בחבילה חודשית ל-10 תמונות)

DepositPhotos (דיפוזיט פוטו)

מאגר תמונות מצוין עם למעלה מ-130 מיליון תמונות במחירים משתלמים וגמישים במיוחד.

מחיר לתמונה: $0.97 (בחבילה ל-10 תמונות)

123RF

מאגר תמונות פופולרי נוסף, בעבר הוא היה מציע מחירים נמוכים ומשתלמים אך המחיר קצת עלה.

מחיר: $3 לתמונה (ברכישת 10 תמונות)

Freepik (פריפיק)

אתר תמונות שיאפשר לכם לרכוש תמונות במנוי חודשי שנתי כמעט ללא הגבלת הורדות.

מחיר: €10.99 לחודש

Pixabay

מאגר התמונות האיכותי ביותר בחינם שמאפשר הורדת תמונות ללא זכויות יוצרים.

מחיר: חינם

Pexels

מאגר חינמי נוסף ומצוין אך מעט מצומצם. מאפשר הורדת תמונות בחינם ללא צורך בקרדיט.

מחיר: חינם

ניתן לצפות בסרטון הדרכה הבא המסביר איך לבחור אתרי תמונות מומלצים

אתרי תמונות מומלצים

אל תשתמשו בתמונות מגוגל ומפייסבוק

הדבר האחרון שנדבר עליו כאן במאמר זה הנושא של שימוש בתמונות שאסור להשתמש בהם. חשוב מאוד להבין שאסור בתכלית האיסור לעשות שימוש בתמונות מגוגל ומפייסבוק.

בלי קשר לנושא של איכות התמונה או לבחירת תמונות מומלצות, לחלק מהתמונות שאתם רואים בגוגל ובפייסבוק יש זכויות יוצרים וכאשר אתם משתמשים בתמונות האלו בעבודות שלכם או באתר שלכם זה יכול לגרום למצב שבו תקבלו תביעה על זכויות יוצרים וזה יכול להגיע לנזק כספי של כמה אלפי שקלים ולעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים.

תעשו לכם טובה ותשקיעו כמה גרושים באתר תמונות איכותי ובכך תוכלו לחסוך את הכאב הגדול שיכול להגיע מתביעה על פרשה של זכויות יוצרים.

כלי נגישות