סטודיו Thermica » טיפים חשובים לבחירת בונה אתרים מקצועי

טיפים חשובים לבחירת בונה אתרים מקצועי

במאמר הבא אנחנו הולכים ללמוד כמה טיפים סופר חשובים שאתם חייבים להכיר כאשר אתם רוצים לבחור בונה אתרים שיעזור לבנות אתר מקצועי ואיכותי לעסק שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר שאתם פשוט חייבים לדעת כאשר אתם מתחילים את התהליך של בניית אתר זה לבחור את האדם הנכון לעבודה וזה מה שאתם הולכים ללמוד כאן היום.

טיפים חשובים לבחירת בונה אתרים מקצועי

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בונה אתרים בוורדפרס, וויקס או פלטפורמה אחרת?

אז החלטתם לבנות אתר לעסק ופניתם לכמה בעלי מקצוע ואיזה פלא, בונה אתרים אחד עושה זאת בוורדפרס, בונה אחר בוויקס ובונה אחר במערכת אחרת שאתם אפילו לא מכירים. באיזה מערכת צריך לבחור ומה יהיה נכון יותר?

נכון להיום המערכת הטובה ביותר לבניית אתרים היא וורדפרס. מדובר על מערכת קוד פתוח שמאפשרת לכם שליטה מלאה ואת היכולת לעשות כל מה שאתם רק רוצים. זה אומר שאם יש פונקציה שלא קיימת במערכת ואין תוסף שמאפשר להוסיף אותה אתם יכולים פשוט לפתח את זה בעצמכם או באמצעות מפתח אתרים.

בוויקס לעומת זאת מדובר על מערכת קוד סגור ואתם מקבלים רק את מה שכבר קיים עם המערכת. אין לכם את היכולת לפתח דברים בעצמכם ואם אתם לא מרוצים מהשירות שאתם מקבלים גם אין לכם את היכולת לעזוב מבלי לאבד את האתר.

אם בכל זאת אתם תקועים עם וויקס תמיד קיימת האפשרות של שיפור ובניית אתר מחדש על מנת לקבל את היכולת הנפלאות של וורדפרס אבל אם אתם בתחילת הדרך למרות מה שאומרים בוני אתרים כאלו ואחרים עדיף להימנע מ-WIX.

היכולות של בונה האתר וכמה דברים נוספים

היום כמעט ואין חסמים להיכנס לתחום של בניית אתרים. כל אידיוט יכול לצפות בכמה סרטונים ביוטיוב, להוריד תבנית מוכנה עם תוסף שנקרא אלמנטור ופשוט לבנות לכם את האתר ולקחת כמה אלפי שקלים בתהליך.

תבניות מוכנות

ליכולות של בונה האתר יש חשיבות מטורפת בתהליך. הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק זה האם מדובר על בניית אתר מתבנית מוכנה או בנייה של אתר מ-0 בפיתוח אישי? לתבניות מוכנות בדרך כלל יש הרבה באגים ובעיות שיגרמו להרבה כאב ראש בהמשך הדרך.

בנוסף תבניות מוכנות בדרך כלל הרבה יותר כבדות ולבצע שינויים שלא קיימים בתבנית זה לעיתים מאוד מורכב ומסובך ולא מדובר על דבר שקל לביצוע במיוחד לבונה אתרים שאין לו ידע בשפות קוד.

קידום בגוגל

הדבר הבא שאתם רוצים לבדוק זה את הבנה של בונה האתר בתחום של קידום אתרים. בנייה של אתר באופן לא נכון תקטין את הסיכוי שתוכלו להתקדם איתו בגוגל ותגרום לכם להשקיע הרבה יותר משאבים לקידום האתר ממה שאתם צריכים באמת.

אתם צריכים גם לדעת האם בעל האתר הולך להתאים את האתר לגוגל ולהתקין למשל תוספים כמו יוסט SEO ביחד עם הגדרות ראשוניות שיעזרו לכם בהמשך הדרך.

הגבלות באתר

את הדבר הזה בדרך כלל אנחנו רואים יותר אצל חברות לבניית אתרים שמגבילות את היכולות שלנו לעזוב אותם. ההמלצה החשובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם זה להתרחק מכל מי שמנסה להגביל אתכם כמו מאש.

בדרך כלל בוני אתרים עם הגבלות וחוזים דרקוניים הם גם בוני אתרים שאתם לא רוצים לעבוד איתם. המטרה היא למצוא מישהו שאין לו הגבלות והוא לא מחייב אתכם להישאר איתו וגם יש לוודא שאתם יכולים לאחסן את האתר בעצמכם על אחסון אתרים משלכם.

כלי נגישות